سفارش آنلاین غذا از مجموعه رستوران های ارکیده | درباره ما

درباره تیم ما

<span id="usual-content-component-container">
        

</span>

بیش از 60 سال پیش، مرحوم حاج علی اژدری ممقانی (۱۳۱۸ – تبریز) وقتی اولین شعبه از گروه رستوران‌های ارکیده را افتتاح می‌کرد؛ ایمان داشت که آغازگر روایتی باشکوه از تلاش، همکاری و پیشرفت خیل عظیمی از انسان‌ها خواهد بود که تا به همین امروز ادامه دارد. روایتی که با همه بالا و پایین‌ها همیشه حول محور «خاطره‌سازی» و خلق تجربه‌ای عمیق و با کیفیت  از غذا، آداب آماده‌سازی و سرو آن می‌چرخد. «غذایی» که در جمع آدم‌ها، معنایی فراتر پیدا می‌کند؛ لحظاتی می‌سازد گرم و به یادماندنی و پیوندهای انسانی را مستحکم‌تر می‌کند.

امروز؛ روایت ما در ارکیده با 10 شعبه فعال در سراسر کشور؛ تهران، البرز، گیلان، مازندران و اصفهان ادامه دارد.

رستوران‌کافه‌های ارکیده علاوه بر ارائه خدمات در بخش رستوران و کافه با منویی متنوع از غذاهای ایرانی و فرنگی، غذاهای محلی، نوشیدنی‌ها و دسرها در برگزاری مراسم مختلف از تولد، سالگرد ازدواج، مراسم عقد تا رویدادهای کاری و رسمی در خدمت میهمانان عزیز است.

ارکیده؛ راه‌کارهایی برای بهبود خدمات رفاهی سازمان‌ها نیز دارد؛ تهیه غذای پرسنلی و امکان استفاده از «ارکیده کارت»، به عنوان هدیه‌ای برای کارکنان و مشتریان شرکت‌ها.

زمانی که هنوز در ابتدای راه بودیم؛ علی اژدری گل ارکیده‌ای زیبا از یکی از عاملان کشاورزی آن زمان هدیه گرفتند که گلی کم‌یاب بود؛ «ارکیده» شد نام ما و منبع الهاممان در مسیر هنر میزبانی از میهمانانمان و عزیز و گرامی نگاه‌داشتن آنها.

ما سعی کرده‌ایم با انتخاب موقعیت‌های مختلف مکانی از تاریخی، با‌غ‌رستوران، ساحلی و معماری مدرن و به‌روز تمام سلیقه‌ها را پاسخ‌گو باشیم. سالن‌های اختصاصی برای ایجاد حریم خصوصی بیشتر در برگزاری مراسم؛ پله برقی، خانه بازی، برنامه عروسکی و چهره‌آرایی کودکان از مجموعه اقداماتی است که در مسیر راحتی میهمانانمان از همه اقشار جامعه انجام داده‌ایم.

ما «خرسندیم به سال‌ها خاطره‌سازی» و با اقتدار و انگیزه مسیر پیشرفت و توسعه و حفظ کیفیت را ادامه می‌دهیم.